BABOR   didmena 

Daugiau nei šešiasdešimties metų odos priežiūros patirtį Vokietijoje turinti BABOR yra šeimos įmonė, kuriai vadovauja trečioji to paties savininko karta. Jų įsipareigojimas siekti meistriškumo atsispindi jų moksliniuose tyrimuose, plėtroje ir gamybos procesuose. Nuo pradinės koncepcijos iki galutinio produkto kiekviena prekė reiškia kokybę, mokslą, tikslumą ir stiprumą, išlaikant jų įsipareigojimą laikytis aukščiausių klientų standartų. Tokio lygio atsidavimas kokybės kontrolei, nustatytoms vertybėms ir jų laikymasis yra tai, kas vienija BABOR visame pasaulyje ir atsispindi tiek procedūrų patirtyje, tiek priemonių veiksmingume.

KOSMETOLOGAMS, NORINTIEMS PRADĖTI DIRBTI SU BABOR

Kviečiame Jus atrasti BABOR profesionalią vokiečių kosmetiką, kuri yra pripažinta lydere Europoje ir prisijungti prie BABOR šeimosn gretų!BABOR nuolat kelia aukščiausius reikalavimus priežiūros priemonėms, todėl įmonė yra įtin reikli poveikiui ir rezultatams. Kiekvienas produktas nuo idėjos iki pakuotės atspindi kokybės pažadą, apjungiant mokslą, tikslumą ir efektyvumą.

 DAUGIAU grožio, DAUGIAU pasitikėjimo savimi, DAUGIAU aistros gyvenimui.

Seminarai

SEMINARAI

Nuolatos organizuojami seminarai ne tik pristato naujas priemones ir procedūras, bet jose taip pat dalinamasi naudinga infromacija apie odos priežiūrą, geriausias praktikas ir pardavimų paslaptimi.

PRODUKTŲ ĮVAIROVĖ

Kiekvienam odos tipui pritaikytos tikslios formulės atitinka aukščiausius reikalavimus – tiek įvairovės, tiek ingredientų kokybės atžvilgiu.

PAGALBA

Mielai patarsime ar tai būtų procedūros metu iškilusiais klausimais, ar priemonių pasirinkime. Mūsų komanda turi ilgametę patirtį su BABOR asortimentu, todėl visada yra pasiruošusi Jums padėti.

BABOR didmena

BENDRADARBIAUKITE SU BABOR!

Norėdami prisijungti prie BABOR didmenos ar sužinoti daugiau informacijos kreipkitės:

Aristida Jakutienė

Pardavimų vadovė

Telefonas

+370 620 87227

El. paštas
aristida.kielaite@babor-spa.lt