Privalumai ir dovanos

Saugus mokėjimas internetu

Tam, kad užtikrintume neužmirštamą apsipirkimo patirtį ir suteiktume maksimalų saugumą apmokėjimo metu.Peržvelgti apmokėjimo būdus>

Dovanos su kiekvienu užsakymu

Kosmetikos mėginėliai yra neišskiriama dalis profesionalios BABOR kosmetikos – mes tikime, kad tik kruopščiai pasirinkti ir išbandyti produktai padės pasiekti maksimalų norimą rezultatą. Būtent todėl, su kiekvienu užsakymu rekomenduojame pasirinkti net iki 5 kosmetikos mėginėlių iš įvairių BABOR produktų linijų!

VISOS NUOLAIDOS, DOVANOS IR PASIŪLYMAI GALIOJA IR FIZINĖSE BABOR PARDUOTUVĖSE

Apsiperkant, Jus visada lydės BABOR dovanos (dovanų ir mėginėlių kiekis ribotas, pagal galimybės gali būti keičiamas mėnesio eigoje) – tokie pat pasiūlymai ir nuolaidos kodai galioja ir fizinėse parduotuvėse.

– Nuo 60 €, DOVANA švytėjimo suteikianti ampulė Algae Vitalizer, 2ml. Daugiau apie produktą rasite ČIA. 
– Nuo 90 €, PAPILDOMA DOVANA – naujiena – odos regeneraciją skatinantis veido tonikas su rūgštimis AHA BHA Toner, 30 ml. Daugiau apie produktą rasite ČIA.
– Nuo 170 €, PAPILDOMA DOVANA – HSR stangrinantis veido kremas, 15ml (daugiau apie produktą rasite ČIA). Dovanos vertė: 28.00 €  Bendra dovanų vertė: virš 40 €

Kviečiame pasinaudoti kitais pasiūlymais

– 20% visam asortimentui su nuolaidos kodu: XMAS20
20% ampulių rinkiniams Easter Egg ir advento kalendoriui, o perkant 2 vnt – dovana: Kelioninis BABOR ampulių rinkinys. Vertė: 12.00€. Daugiau apie dovaną: rasite ČIA
Perkant 2 priemones iš Skinovage linijos – DOVANA Enzyme Cleanser, 20 g ! Prekių kiekis ribotas. Dovanos sąlyga: 2 priemonės turi būti iš Skinovage linijos ir nepriklausyti kelionių dydžių kategorijai.
Perkant 2 priemones iš BABOR Men linijos – DOVANA Energizuojantis veido ir paakių gelis, 15 ml ! Prekių kiekis ribotas. Dovanos sąlyga: 2 priemonės turi būti iš BABOR MEN linijos ir nepriklausyti kelionių dydžių kategorijai.

Nepamirškite pasinaudoti lojalumo kodu: ASK4MORE su kuriuos visam asortimentui pritaiko -10% nuolaidą. Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos netaikomos perkant dovanų kuponą ir jų rinkinius.

Perkant virš 20,00 € pristatymas nemokamas

Pristatymo mokesčiai (priskaičiuojami/ minusuojami) galutiniame apsipirkimo žingsnyje. Daugiau informacijos apie pristatymą ir mokesčius ČIA

Pristatymas įprastai trunka 1-3 d.d, tačiau šiuo metu, dėl didelio užsakymo kiekio spėjame aptarnauti per 2-4 d.d. Skubiais atvejais kviečiame rinktis atsiėmimą taškuose.