Privalumai ir dovanos

Saugus mokėjimas internetu

Tam, kad užtikrintume neužmirštamą apsipirkimo patirtį ir suteiktume maksimalų saugumą apmokėjimo metu.Peržvelgti apmokėjimo būdus>

Dovanos su kiekvienu užsakymu

Kosmetikos mėginėliai yra neišskiriama dalis profesionalios BABOR kosmetikos – mes tikime, kad tik kruopščiai pasirinkti ir išbandyti produktai padės pasiekti maksimalų norimą rezultatą. Būtent todėl, su kiekvienu užsakymu rekomenduojame pasirinkti net iki 5 kosmetikos mėginėlių iš įvairių BABOR produktų linijų!

VISOS NUOLAIDOS, DOVANOS IR PASIŪLYMAI GALIOJA IR FIZINĖSE BABOR PARDUOTUVĖSE

Apsiperkant, Jus visada lydės BABOR dovanos (dovanų ir mėginėlių kiekis ribotas, pagal galimybės gali būti keičiamas mėnesio eigoje) – tokie pat pasiūlymai ir nuolaidos kodai galioja ir fizinėse parduotuvėse.

Nuo 50 €, DOVANA stangrinanti ampulė Collagen Booster, 2ml. Daugiau apie produktą rasite ČIA. 
– Nuo 70 €, PAPILDOMA DOVANA – Stangrinantis rankų kremas, 30 ml. Daugiau apie produktą rasite ČIA
– Nuo 170 €, PAPILDOMA DOVANA – HSR stangrinantis veido kremas, 15ml (daugiau apie produktą rasite ČIA). Dovanos vertė: 28.00 €

Kviečiame pasinaudoti kitais pasiūlymais:

-20% visam asortimentui su kodu TECIUI. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos dovanų kuponams bei procedūroms.

– Išbandykite atnaujintą Cleansing liniją su -23% nuolaida + DOVANA perkant bet kurias 2 priemones!* Pasiūlymas galioja iki birželio 5 d.  ir netaikomas kelioniniams dydžiams.

-20% Skinovage, Essential Care ir Classics kasdienės priežiūros produktams. Daugiau rasite ČIA

-25% taikoma Doctor BABOR Brightening priemonėms nuo pigmentinių dėmių. Balinamasias priemones rasite ČIA

Nepamirškite pasinaudoti lojalumo kodu: ASK4MORE su kuriuos visam asortimentui pritaiko -10% nuolaidą. Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos netaikomos perkant dovanų kuponą ir jų rinkinius.

Perkant virš 20,00 € pristatymas nemokamas

Pristatymo mokesčiai (priskaičiuojami/ minusuojami) galutiniame apsipirkimo žingsnyje. Daugiau informacijos apie pristatymą ir mokesčius ČIA

Pateikus užsakymą iki 11 val., dažniausiai išsiunčiame tą pačią dieną. Pristatymas įprastai trunka 1-3 d.d. Skubiais atvejais kviečiame rinktis atsiėmimą taškuose.