BABOR SPA salonas Vilniuje ir Kaune

Pristatome mūsų BABOR kosmetologes – odos priežiūros komandą, kuri dalinasi su Jumis savo žiniomis apie gražią ir sveiką odą.

BABOR kosmetologės Vilniuje ir Kaune suteikia išsamias ekspertų žinias įvairiomis odos priežiūros temomis ir siūlo patarimus bei rekomendacijas individualiai odos priežiūrai, greitiems ir matomiems rezultatams pasiekti. Nuo senėjimo stabdymo iki patarimų nuo pigmentinių dėmių ir procedūrų – mūsų specialistės, dalydamosios savo žiniomis odos priežiūros, odos sveikatos ir odos problemų temomis, padės jums geriau suprasti savo odą ir rūpintis ja pagal jos poreikius.

Kviečiame susipažinti!

Kosmetologės
Vilniuje
Kristina - kosmetologė

KRISTINA

Esu diplomuota kosmetologė, turiu sveikatos mokslų profesinį bakalaurą. Sunkiu darbu ir savo žiniomis užsitarnavau II-ąją vietą XIII atvirame Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų konkurse. Savo kvalifikaciją tobulinu seminaruose, kad galėčiau padėti paversti Jūsų norus realybe bei perteikti turimas žinias Jums. Supratingas ir empatiškas požiūris sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, užtikrinančią, kad kiekvienas iš Jūsų jaustųsi prižiūrimas ir išgirstas procedūros metu.

Registruotis procedūrai
Babor kosmetologė Viktorija

Viktorija

Esu baigusi higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijas Vilniaus kolegijoje, kur įgijau sveikatos mokslų profesinį bakalaurą. Kiek įmanoma dažniau stengiuosi dalyvauti seminaruose, tam, jog įgytas naujas žinias galėčiau pritaikyti darbo kasdienybėje. Mano tikslas procedūrų metu – padėti Jums atsipalaiduoti, kartu pasiekti sveiką odos būklę bei atsakyti į visus iškilusius Jūsų klausimus. Man svarbu, jog kiekvienas klientas jaustųsi ypatingai, tad su nekantrumu laukiu Jūsų atvykstant!

Registruotis procedūrai
Babor kosmetologė Ugnė

ugnė

Esu baigusi estetinės kosmetologijos studijų programą SMK aukštojoje mokykloje, kur įgijau sveikatos mokslų profesinio bakalauro diplomą. Žinias periodiškai gilinu įvairiuose mokymuose, po kurių galiu dar geriau Jus suprasti, įsigilinti į skirtingas odos būkles ir pasiūlyti įvairesnius sprendimo būdus.
Mano tikslas, kad jaustumėtės saugūs ir laukiami, o išeitumėte švytintys, pailsėję ir radę atsakymus į Jums rūpimus odos priežiūros klausimus. Iki susitikimo!

Registruotis procedūrai
Kosmetologė Deimantė Paplauskaitė

Deimantė

Studijos tik įrodė, kad kosmetologija yra tai, kas man suteikia džiaugsmą. Esu motyvuota būti tikra savo srities specialiste, nuolat domėtis naujovėmis kosmetologijos srityje, gilinti žinias. Mėgstu dalyvauti seminaruose bei renginiuose, nes tai leidžia man plačiau pažvelgti į kosmetologo profesiją, o sukauptos žinios suteikia progą būti kuo naudingesnei klientams. Mano siekiamybė yra išgauti kuo geresnius rezultatus. Nuoširdžiai noriu, kad po procedūros žmogus jaustųsi atsigavęs ir jo lūkesčiai būtų pranokti. Man geriausias įvertinimas – pailsėjęs ir laimingas klientas.

Registruotis procedūrai
BABOR kosmetologes Vilniuje_Natalija G

NATALIJA

Esu baigusi Vilniaus privačią profesinę mokyklą ,,Art of Beauty”, kurioje įgijau kosmetikės bei du tarptautinius ,,Cidesco”, kuris laikomas prestižiškiausiu grožio terapeuto pažymėjimu pasaulyje, ir ,,Infa” diplomus. Pastarąjį diplomą išsilaikiau “auksinio meistro” lygiu. Kosmetologijoje visada stengiuosi kelti savo kvalifikaciją. Mano tikslas – savo turimomis žiniomis pasidalinti su klientais bei atlikti nepriekaištingas procedūras.

Registruotis procedūrai
Kosmetologės
Kaune
BABOR kosmetologes Kaune_Augusta R.

augusta

Esu baigusi kosmetologiją Kauno kolegijoje. Savo žinias nuolatos plečiu įvairiuose seminaruose bei kursuose. Džiaugiuosi, jog galiu padėti klientams pagerinti odos būklę, suteikti pasitikėjimo savimi ir siekti geriausių rezultatų kartu.

Registruotis procedūrai
Babor kosmetologė Evita

evita

Manau, kad oda atspindi mūsų emocinės, socialinės ir fizinės gerovės pusiausvyrą. Mano tikslas yra ne tik atlikti procedūrą ir taip pagerinti odos būklę, bet taip pat suteikti klientui ramybės pojūtį. Procedūros metu siekiu pasidalinti žiniomis apie odos priežiūrą, nes tikiu, kad kliento ir kosmetologo bendradarbiavimas yra raktas į sveiką odą.

Registruotis procedūrai

GABIJA

Mane, kaip kosmetologę, išskiria mano atsidavimas nuolat tobulinti savo įgūdžius ir neatsilikti nuo naujausių tendencijų bei technikų. Tikiu, kad tikrasis žmogaus  grožis slypi jo individualume ir natūralume, todėl kiekvienos procedūros metų įdedu savo širdį ir sielą, kad išeitumėte su puikiomis emocijomis ir  dar labiau pasitikintys savimi.

Registruotis procedūrai
Babor_Kosmetologe Enrika

enrika

Esu kvalifikuota grožio ir estetikos meistrė – kosmetologė. Mano mylima profesija leidžia iš labai arti pažinti ir prisiliesti prie žmogaus prigimtinio grožio. Grožio procedūra – visada yra bendradarbiavimas tarp grožio terapeuto  ir kliento, tada yra pasiekiami stulbinantys rezultatai. Nuoširdus rūpestis, bendravimas, grožis estetikoje, profesionalumas skatina mane nuolat domėtis ir tobulėti. Mano pagrindinis darbo tikslas – suteikti klientui profesionalias konsultacijas ir rekomendacijas odos puoselėjimui, nuolat tobulinti procedūrų technikas bei žinias, kuriu pagalba galima pasiekti pačius geriausius rezultatus ir išpildyti klientų lūkesčius, bei atrasti žavesi rūpintis savo odą.

Registruotis procedūrai
SPA GROŽIO SALONO PAIEŠKA