BABOR SPA salonas Vilniuje ir Kaune

Pristatome mūsų BABOR kosmetologes – odos priežiūros komandą, kuri dalinasi su Jumis savo žiniomis apie gražią ir sveiką odą.

BABOR kosmetologės Vilniuje ir Kaune suteikia išsamias ekspertų žinias įvairiomis odos priežiūros temomis ir siūlo patarimus bei rekomendacijas individualiai odos priežiūrai, greitiems ir matomiems rezultatams pasiekti. Nuo senėjimo stabdymo iki patarimų nuo pigmentinių dėmių ir procedūrų – mūsų specialistės, dalydamosios savo žiniomis odos priežiūros, odos sveikatos ir odos problemų temomis, padės jums geriau suprasti savo odą ir rūpintis ja pagal jos poreikius.

Kviečiame susipažinti!

Kosmetologės
Vilniuje
BABOR kosmetologes_Austėja

Austėja

Esu įgijusi Estetinės Kosmetologijos profesinį bakalaurą. Kosmetologija yra ne tik mano darbas, bet ir gyvenimo aistra. Graži, o svarbiausia sveika veido oda yra mano misija. Norint ją įgyvendinti nuolatos tobulinuosi mokymuose ir seminaruose. Laimingi ir besišypsantys klientai- mano prioritetas.

Registruotis procedūrai
BABOR geriausia kosmetologe Vilniuje_Emilija

emilija

Esu įgijusi Vilniaus kolegijos Sveikatos mokslų fakulteto higieninės dekoratyvinės kosmetologijos studijų programos profesinio bakalauro diplomą. Esu dalyvavusi ir pelniusi sertifikatus Derma Series Application Techniques ir Aestheta mokymuose. Taip pat baigusi kursus su Clinicare kosmetika. Stengiuosi suteikti klientui geriausias paslaugas, išspręsti tiek odos tiek kūno problemas bei padėti atsipalaiduoti.

Registruotis procedūrai
BABOR kosmetologes Vilniuje_Martyna

MARTYNA

Esu baigusi Kauno kolegiją, kurioje įgijau kosmetologijos bakalauro laipsnį. Studijų metais dalyvavavau projektuose, tyrimuose, o pastaruosius mėnesius praleidau Maltoje dirbant „MyokaSPAS“ SPA centruose. Mano tikslas – gerinti kliento gyvenimo kokybę, sprendžiant odos problemas, parenkant tinkamas kosmetines priemones.

Registruotis procedūrai
BABOR kosmetologes Vilniuje_Natalija G

NATALIJA

Esu baigusi Vilniaus privačią profesinę mokyklą ,,Art of Beauty”, kurioje įgijau kosmetikės bei du tarptautinius ,,Cidesco”, kuris laikomas prestižiškiausiu grožio terapeuto pažymėjimu pasaulyje, ir ,,Infa” diplomus. Pastarąjį diplomą išsilaikiau “auksinio meistro” lygiu. Kosmetologijoje visada stengiuosi kelti savo kvalifikaciją. Mano tikslas – savo turimomis žiniomis pasidalinti su klientais bei atlikti nepriekaištingas procedūras.

Registruotis procedūrai

Justė

Mano tikslas – bendradarbiauti su klientu, kuris nori, tačiau nežino kaip sau padėti, kaip kovoti su nepatenkinama veido odos būkle, kaip tinkamai ją prižiūrėti ir ką įtraukti ar panaikinti iš savo priežiūros rutinos, kokias procedūras rinktis siekiant turėti sveiką veido odą. Kosmetologo žingeidumas, patirtis ir įgūdžiai kartu su kliento pagalba gali pasiekti geriausius rezultatus.

Registruotis procedūrai
BABOR kosmetologe Vilniuje_Ligita

LIGITA

Esu baigusi Vilniaus kolegijos higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijas, turiu sveikatos mokslų profesinį bakalaurą. Gilinu žinias skaitydama knygas bei dalyvaudama mokymuose. Šia kryptimi mane pastūmėjo didelis noras padėti kitiems. Mano darbo tikslai – parinkti kiekvienam klientui individualiai tinkančią procedūrą, padėti spręsti kilusius klausimus bei išlydėti iš kabineto patenkintą ir atsipalaidavusį.

Registruotis procedūrai
Kosmetologės
Kaune
BABOR kosmetologes Kaune_Augusta R.

augusta

Esu baigusi kosmetologiją Kauno kolegijoje. Savo žinias nuolatos plečiu įvairiuose seminaruose bei kursuose. Džiaugiuosi, jog galiu padėti klientams pagerinti odos būklę, suteikti pasitikėjimo savimi ir siekti geriausių rezultatų kartu.

Registruotis procedūrai
BABOR kosmetologes Kaune_Ligita R.

LIGITA

Esu diplomuota sveikatos mokslų kosmetologė. Teikiamos procedūros padės ne tik atsipalaiduoti procedūros metu, bet ir išspręsti įvairias odos problemas. Taip pat padedu parinkti tinkamiausias priemones pagal jūsų odos tipą! Norint išgauti maksimalius rezultatus dirbame kartu su klientu, kabinete ir namuose! Tuomet pasiekiame stulbinančius rezultatus ir džiaugiames kartu!

Registruotis procedūrai
BABOR geriausia Kosmetologė Kaune_Paulina

Paulina

Esu diplomuota kosmetologijos specialistė. Turiu trijų metų patirtį dirbdama, kaip grožio specialistė – kosmetologė. Nuolatos gilinu žinias įvairiuose kursuose, seminaruose. Siekdama geriausių rezultatų, atsižvelgiu į Jūsų odos tipą ir problemas, parenku priežiūros priemones. Mano tikslas – padėti spręsti odos problemas bei suteikti pasitikėjimą savimi.

Registruotis procedūrai
BABOR kosmetologes Kaune_Gabija

GABIJA

Kosmetologijos bakalauro laipsnį įgijau studijuodama Kauno Kolegijoje. Tik baigus studijas įkūriau sėkmingai veikiantį nuosavą verslą grožio srityje. Nuolat gilinu žinias, keliu kvalifikaciją med. kosmetologijos srityje. Džiaugiuosi galėdama padėti klientams, gerinant odos būklę, atsikratyti kompleksų ir įkvėpti pasitikejimo savimi.

Registruotis procedūrai
SPA GROŽIO SALONO PAIEŠKA