Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu
Icoone
Icoone2
Kunas

Apie Babor

BABOR–vokiečių grožio pradininkas. Įkurta žinomo biochemiko Daktaro Michaelio Baboro 1956 metais, kompanija buvo tikslingai orientuota į inovacijas, todėl įsitvirtino profesionalios kosmetikos srityje.

BABOR Tyrimų ir Inovacijų centras per 55 darbo metus atskleidė gamtos paslaptis, apdorojo jas aukštųjų technologijų pagalba, o tuomet panaudojo kurdami unikalius produktus. Šiuose produktuose dera gamtos galia, mokslo energija ir optimali kokybė. Tyrimų departamentas nuo pat pradžių buvo bendrovės ramstis, kuris padėjo BABOR įsiveržti į pirmaujančią poziciją tarp kitų tarptautinių konkurentų.

Tarpdisciplininių mokslininkų grupių, masažo specialistų, mokslinių tyrimų institutų ir žinomų universitetų bendradarbiavimas užtikrina, kad visi BABOR produktai ir gydymas pasiektų aukščiausią lygį. Be to, per visą kompanijos gyvavimo laikotarpį produktų veiksmingumas ir našumas akivaizdžiai pagerėjo. Dauguma sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų yra išgaunamos iš pasaulio gamtos augalų ir yra ekologiškos. Kiekvienas produktas atitinka simbolį „Grožis, pagamintas Vokietijoje“.

Kiekviena individuali produktų linija yra praėjusi nuodugnią kokybės kontrolę, kuri apima BABORproduktų kūrimą nuosavose laboratorijose, gamybos procesą, išsiuntimą.

Faktai ir skaičiai

BABOR GmbH & Co KG būstinė yra įsikūrusi Achene. Bendrovei priklauso 255 personalo nariai, kurie dirba tyrimų ir plėtros, administracijos ir logistikos departamentuose. Bendrovė turi 7 dukterines įmones, daugiau nei 60 platintojų ir pardavimo darbuotojų, dirbančių Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje bei kitose valstybėse.

BABOR visame pasaulyje

BABORyra atstovaujama platintojų daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje ir valdo dukterines įmones Šveicarijoje, Austrijoje, Olandijoje, Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje, Kanadoje, JAV. Nuolatiniai mokymai BABOR mokymo centre, įsikūrusiame Achene, garantuoja, kad išsami aukštos kokybės produktų veikimo konsultacija užtikrins optimalius rezultatus visame pasaulyje. Tūkstančiai grožio srities profesionalų visame pasaulyje pasitiki BABOR kokybe bei profesionalumu.