Dovana
Iki 06 28 visam* asortimentui -20% su kodu „SUMMER20“_Dovanos nuo 40 €_Pristatymas nemokamas*
Meniu

Relaxing Lavender Mint

ATSTATOMOJI KŪNO PROCEDŪRA

Procedūros eiga

Paruošimas: Oda tonizuojama terminiu Acheno vandeniu Thermal Spray. Beveik prieš 2000 metų Achene iš pažiūros paprastas vanduo buvo atrastas kaip mineralinis gydomasis vanduo. Iki šių dienų šis vanduo turi tarptautinį įvertinimą, remiantis maloniu poveikiu gydant odos susirgimus bei reumatinius negalavimus. Acheno terminis vanduo savyje turi daugybę mineralinių medžiagų:
natrio, kalcio, cinko, geležies bei magnio pėdsakų, kurie palaiko natūralų odos balansą.

Šveitimas: Šveitimas atliekamas naudojant aliejų Relaxing Massage & Bath Oil bei sausas rozmarino žoleles. Rozmarinas sveikatai ir grožiui naudojamas jau nuo senovės. Pavargusiam, stresą patiriančiam žmogui tai puikus vaistas nuo depresijos ir nuovargio. Kvėpuojant jų aromatu pakyla nuotaika, atsiranda naujos energijos. Rozmarino žolelės yra ir stiprus antiseptikas, apsaugantis nuo infekcijų, gerinantis kraujotaką bei malšinantis galvos, raumenų, sąnarių skausmus.

Masažas: Atliekamas viso kūno masažas naudojant raminantį kūno sviestą su šampaninės kriaušės kamieninėmis ląstelėmis  Calming Body Butter. Kūno oda prisotinama drėgme, nuraminama, atstatoma odos lipidinė plėvelė. Ypač tinka sausai odai bei itin gerai drėkina žiemą. Sudėtyje esančios kamieninės ląstelės ir vitaminas E saugo odą nuo ankstyvo senėjimo, baltosios putonės sėklų aliejus ir kakavos sviestas atstato lipidinį barjerą, taukmedžio sviestas minkština ir putlina odą.

Kaukė: Paskirstoma maitinanti kūno kaukė su šampaninės kriaušės kamieninėmis ląstelėmis Relaxing Body Pack. Tai stipriai praturtinta, maitinanti, atpalaiduojanti kaukė su stipriu priešraukšliniu
efektu. Ilgam prisotina odą, sustiprina jos apsauginį mechanizmą ir skatina regeneracijos procesus. Paskirsčius šią kaukę, dėl geresnio ingredientų įsisavinimo klientė įvyniojama į plėvelę.

Po šios procedūros kūno oda tampa pastebimai stangresnė, lygesnė bei švelnesnė, o prabangus RELAXING LAVENDER MINT linijos aromatas maloniai atpalaiduoja mintis...