Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Detoksikuojantis veido prausiklis (mini) - Dr. Babor Detox Lipo Cleanser (mini)

DOCTOR BABOR Detox Lipo Cleanser - giliai poras valantis balzamas su užterštumą mažinančiu kompleksu. Tai daugiau, nei veido valymo priemonė. Išmani LipoTherm formulė ne tik ypač giliai valo odą, bet taip pat intensyvina vėliau paskirstomų produktų poveikį. 20 ml

Prekyboje

10,00 €
DOCTOR BABOR Detox Lipo Cleanser - giliai poras valantis balzamas su užterštumą mažinančiu kompleksu. Tai daugiau, nei veido valymo priemonė. Išmani LipoTherm formulė ne tik ypač giliai valo odą, bet taip pat intensyvina vėliau paskirstomų produktų poveikį.

Detox Lipo Cleanser veikia trimis būdais:
- novatoriška LipoTherm formulė turi švelniai šildantį efektą, kuris atveria poras. Pašalinami net giliai nusėdę nešvarumai. Taip pat pagerinamas odos gebėjimas pasisavinti veikliuosius ingredientus, esančius vėliau įmaitinamuose produktuose;
- susijungęs su vandeniu balzamas pavirsta į aktyviai veikiantį valantį
pienelį;
- novatoriškas detoksikuojantis kompleksas apsaugo nuo neigiamų
aplinkos veiksnių ir miesto smogo daromo poveikio.

LIPOTHERM FORMULĖ:
Novatoriška LipoTherm formulė atveria poras, užtikrindama ypač gilaus valymo poveikį. Taip pat skatina veikliuosius ingredientus skverbtis giliai į odą, pasiekiant maksimalų efektą.
UŽTERŠTUMĄ MAŽINANTIS EFEKTAS:
Preciziškai suderintas detoksikuojantis kompleksas aktyvina natūralius detoksikuojančius odos fermentus ir suteikia efektyvią apsaugą nuo kenksmingų medžiagų bei laisvųjų radikalų poveikio.
DAUGIAU, NEI VALYMAS: DETOKSIKACIJA. Kiekvieną dieną mūsų oda yra pažeidžiama daugybės agresorių: dulkės, išmetamosios dujos, kasdienis stresas padaro daug žalos. Todėl Detox Lipo Cleanser susideda ne tik iš giliai veikiančios Lipotherm formulės. Šis produktas taip pat saugo Jūsų odą net tuomet, kai ją valote. Dėl pačių aktyviausių veikliųjų medžiagų ši kasdienė detoksikuojanti sistema leidžia Jums mėgautis grožiu ir apsauga.

REZULTATAS: nuostabiai spindinti oda su pastebimai išvalytomis poromis ir
efektyvia apsauga nuo žalingo aplinkos poveikio.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:
- LipoTherm formulė - atveria poras ir pašalina net giliai nusėdusius nešvarumus.
- Šildantis efektas - atveria poras, taip pat gerina veikliųjų medžiagų patekimą į
odą.
- Detoksikuojančios medžiagos - bioflavonoidai, brokolių ekstraktas.

Naudokite rytais ir vakarais. 1) Išspauskite 1-2 paspaudimus DETOX LIPO CLEANSER valiklio į delną ir švelniai paskirstykite ant veido. (Prieš paskirstydami nedrėkinkite veido.) Lengvai įmasažuotas balzamas tirpsta ant odos, sukurdamas švelnų šildymo efektą. 2) Sudrėkintomis pirštų pagalvėlėmis sukamasiais judesiais masažuokite prausiklį ant odos. Balzamas pavirs į pieninę valančią emulsiją. 3) Nuplaukite vandeniu ir mėgaukitės giliai išvalyta oda.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Detoksikuojantis veido prausiklis (mini) - Dr. Babor Detox Lipo Cleanser (mini)