Kaip išsirinkti tinkamą makiažo pagrindą?

ATRASKITE JUMS TINKAMIAUSIĄ MAKIAŽO PAGRINDĄ

Mūsų makiažo priemonių asortimente yra net 33 makiažo pagrindai. Neabejojame, jog rasite reikiamos tekstūros ir atspalvio makiažo pagrindą, atitinkantį Jūsų lūkesčius. Dėl geriausio pasirinkimo: Svarbus ne tik atspalvis. Renkantis makiažą ne mažiau svarbu ir jo konsistencija, padengimas ir kt. Siekiame, kad Jums būtų kuo lengviau išsirinkti idealų makiažo pagrindą:

BABOR_makiažo pagrindų lentelė

Mūsų makiažo pagrindai suderina intensyvią priežiūrą ir veiksmingumą, jog veido oda būtų ideali. Juose yra galingų aktyviųjų mūsų ampulių koncentratų ingredientų, kurie, priklausomai nuo odos poreikių, suteikia matinį efektą, drėkina arba mažina raukšleles.

MAITINANTIS, KREMINIS, KOMPAKTIŠKAS IR APSAUGANTIS

Vidutinio dengiamumo kreminis kompaktinis makiažo pagrindas akimirksniu sukuria tolygų ir gaivų veido atspalvį, kuris atrodo natūraliai išpuoselėtas ir optimaliai apsaugo odą dėka SPF50.

WC_Product_Simple
3.75 out of 5
BABOR_Creamy compact foundation_prieš ir po

VIENTISAS SULIEJIMAS

Ieškote lengvo, matinio makiažo pagrindo, kuris tolygiai susilietų su oda? Matinio užbaigimo pagrindas ne tik paslepia ir išlygina netobulumus. Esant aukštai temperatūrai, kai oda linkusi blizgėti, jis padeda akimirksniu sukurti malonų matinės odos pojūtį.

WC_Product_Simple
5.00 out of 5
BABOR_Matte finish foundation_Prieš ir po

PRIEŽIŪRA IR MAKIAŽAS VIENAME

Mažiau yra daugiau! Jei pavyzdžiui, vasarą nenorite naudoti papildomų kremų, “Tinted Hydra Moisturizer” yra tinkamas pasirinkimas. Švelniai tamsintas drėkinamasis kremas žavi kreminės tekstūros ir lengvo padengimo savybėmis. Tai dieninės priežiūros ir makiažo priemonė viename, intensyviai drėkinanti odą, kad ji būtų skaisti ir tolygi.

WC_Product_Simple
0 out of 5
BABOR_Tinted hydra moisturizer_prieš ir po

ODOS DRĖGMEI PALAIKYTI

Skystasis makiažo pagrindas su “Hydra Plus” ampulėje esančiomis veikliosiomis medžiagomis intensyviai drėkina odą ir kartu užtikrina nepriekaištingą makiažą. Galimi 9 atspalviai. Beje, šis makiažo pagrindas yra puikus vasariškos odos palydovas.

WC_Product_Simple
0 out of 5
BABOR_Hydra liquid foundation_Prieš ir po

PUIKUS PADENGIMAS IR ODOS PUOSELĖJIMAS

Kolageno prabangus makiažo pagrindas pasirūpina gana sausa oda, tinkamai padengia ir suteikia prižiūrėtą, natūralią išvaizdą. Gerina kolageno sintezę bei idealiai tinka sumažėjusiam odos elastingumui ir pirmiesiems raukšlių požymiams mažinti.

WC_Product_Simple
5.00 out of 5
BABOR_Collagen deluxe foundation_prieš ir po

TOLYGI IR JAUNATVIŠKA VEIDO ODA

Prabangus skystos tekstūros makiažo pagrindas, lengvai dengiantis ir suteikiantis natūralų švytėjimą. Veido oda išlyginama, o smulkios raukšlelės paslepiamos.

WC_Product_Simple
5.00 out of 5
BABOR_3D Firming serum foundation_Po

LENGVA KAIP PLUNKSNA IR MINERALIZUOTA

Ši biri pudra suteikia odai nepriekaištingą išvaizdą ir natūralų, švytintį veido atspalvį. Odos netobulumai paslepiami dėl to, kad puikiai dengia, bet neišsausina odos. Ypač tausojanti odą ir puikiai tinkama vasaros sezonui.

WC_Product_Simple
5.00 out of 5
WC_Product_Simple
0 out of 5

TOLYGIAI IR GAIVIAI ODOS IŠVAIZDAI

Pašalinamas odos blizgesys, sulyginamas atspalvis, paslepiami nelygumai ir vos per keletą akimirkų veidui suteikiama natūrali, gaivi ir tolygi išvaizda. Priemonę galima naudoti kaip makiažo pagrindą arba kaip jį užfiksuojančią priemonę. Idealiai tinka norint lengvai ir greitai pataisyti makiažą dienos metu.

-25%
WC_Product_Simple
0 out of 5
-25%
WC_Product_Simple
5.00 out of 5
-25%
WC_Product_Simple
0 out of 5
-25%
WC_Product_Simple
0 out of 5