Praktiniai veido valymo mokymai su profesionalia kosmetika BABOR

Seminaro metu (rusų kalba) dalyviai gauna teorinių žinių, įvairių odos atvejų analizę su pavyzdžiais, tačiau svarbiausias dėmesys – praktinėms žinioms!

Veido valymas tai žinių ir įgūdžių reikalaujanti veido procedūra, kurios rezultatai kartais nuvilia klientus dėl vėliau atsiradusių uždegimų. Šio seminaro tikslas yra išmokyti Jus atlikti veido valymą taip, kad kitą dieną klientas džiaugtųsi švaria, be bėrimų oda ir kad, žinoma, vėl pas Jus sugrįžtų! Mokymus veda Anna Brodskaja, BABOR SPA kosmetologė, kuri jau pelnė mūsų klientų pasitikėjimą dėl tobulai atliktų veido valymų!  Anna ne tik išmokys Jus taisyklingų rankų laikymo, bet ir kaip teisingai atlikti procedūrą, kad pasiektumėte norimo rezultato. Seminaro metu įgysite:

  • Odos diagnostikos žinias
  • Taisyklingo rankų laikymo metodo
  • Gebėjimą atskirti įvairius odos darinius ir išmoksite kaip su jais dirbti (nevi, komedonai, miliumai, plokščios karpos)
  • Praktinius komedonų šalinimo įgūdžius – kaip išvalyti odą, kad nekiltų uždegimas, pagreitintį odos gijimo procesą

Registracija ir visa informacija telefonu: +370 638 61 394 arba el. paštu: groziocentras@babor-spa.lt

Kas veda mokymus?

Mokymus veda Anna Brodskaja, turinti medicininį išsilavinimą ir virš 6 metų patirtį medicininės kosmetologijos klinikose Ukrainoje, Dniepro mieste. Anna  tai klasikinės, aparatinės ir injekcinės kosmetologijos ekspertė. Klasikinėje kosmetologijoje specializuojasi visų rūšių valymo procedūruose, išskirtiniuose veido masažuose ir šveitimuose.  Anna turi įgūdžius, patirtį ir savo autorinius darbo metodus, kurie parengs jus itin kokybiškai atlikti veido valymo vos po 1 dienos mokymų ir praktikos. Taip pat, prireikus, Anna nuotoliniu būdu Jus konsultuos dar visą mėnesį po mokymų, visais Jums rūpimais klausimais!

Kodėl verta pasirinkti mus?

Kadangi kosmetologijos industrijoje Lietuvos rinkoje esame jau daugiau negu 15 metų. Mūsų BABOR SPA salonų skaičius plečiasi, kaip ir lojalių klientų gretos. Be to, dirbame su pripažintu visame pasaulyje ir ypatingai Europoje lyderiaujančia kosmetika BABOR.

Kokios papildomos naudos?

Pasirūpinsime ne tik visomis reikiamomis priemonėmis ir užrašais, bet ir 1 mėnesio laikotarpyje lektorė teiks Jums informacinę pagalbą internetu. Galėsite atsiųsti klientų nuotraukas jeigu kiltų klausimų kokią priemonę parinkti ar dvejojate kas būtent šiai odai reikalinga, konsultuos ne tik visais procedūrų klausimais, bet padės parūpinti ir priežiūrą namuose.

Kas gali dalyvauti mokymuose?

Mokymai yra skirti tik besimokančioms/ praktikuojančioms veido valymus. Mokymų tikslas yra pagilinti Jūsų turimas žinias apie veido valymus, pagerinti aptarnavimo kokybę ir pasiekiamus rezultatus.Taip pat norime paminėti, kad mūsų lektorė iš Ukrainos ves mokymus tik rusų kalba (angliškai supranta ir kalba puikiai).SVARBU! Mokymai vyks vieni ant kitų – tačiau bijoti nėra reikalo, kadangi grupės yra mažos ir visos procedūros yra atliekamos griežtai su lektoriaus nurodymais.

Kur ir kada vyks mokymai?

Mokymai vyksta Vilniuje, Juozapavičiaus g. 9A, BABOR grožio salone. Mokymų trukmė – 6 val. Nuo 10.00 – 16.00 val. Mokymai vyksta rusų kalba. Mokymuose dalyvauja maks. 6 žmonės, kas leidžia mums užtikrinti mokymų kokybę, bei maksimalų dėmesį Jūsų individualiems poreikiams. Mokymų datos (pasirinktinai):

  • Rugsėjo 5. Liko vietų: 0 nebeliko vietų
  • Rugsėjo 12. Liko vietų: 0 nebeliko vietų
  • Rugsėjo 19. Liko vietų: 2
  • Rugsėjo 26 (su vertimu į lietuvių kalbą). Liko vietų: 2
  • Spalio 10. Liko vietų: 6
  • Spalio 24. Liko vietų: 6

Registracija ir visa informacija telefonu: +370 638 61 394

Kokia kalba vyks mokymai?

Mokymus veda iš Ukrainos atvykusi lektorė ir patyrusi kosmetologė, todėl mokymai vyks rusų kalba (išdalintos skaidrės bus lietuvių kalba). Kol kas pilnas vertimas galimas tik rugsėjo 26.

Kokia mokymų kaina?

Rugsėjo mėn. pasiūlymas: 69 €  Reguliari kaina: 99 €       Būtinas išankstinis mokėjimas:

UAB SPA BABOR COSMETICS

Įm. kodas: 301740889

Adresas: Juozapavičiaus g. 9A, LT-09311, Vilnius

Tel.: +370 5 233 94 26

El.p.: groziocentras@babor-spa.lt

Banko sąskaita: LT154010051004302658

Kaip užsiregistruoti mokymams?

Registracija ir visa informacija telefonu: +370 638 61 394 arba el. paštu: groziocentras@babor-spa.lt