BABOR advento kalendorius

BABOR_Ampulių advento kalendorius 2023

Grožio ir kosmetikos pasaulyje yra vis labiau populiarėjanti tradicija, suteikianti šventiniam laikotarpiui dar daugiau gerų emocijų – grožio advento kalendorius. Jie tapo kur kas daugiau nei tik šventinio laikotarpio ženklu bei pramoga, advento kalendoriai pažymi ir atskleidžia grožio industrijos naujoves bei kūrybiškumą. BABOR advento kalendorius kiekvienais metais tampa brangia legenda, kuri pasižymi kruopščiu dizaino elementų atrinkimu, novatoriška koncepcija ir, svarbiausia, kruopščiai atrinktais serumo koncentratais, kurie įeina į intensyvų ampulių kursą. Pasinerkite į žavią advento kalendoriaus evoliuciją:

BABOR_Advento kalendorių istorija

Šiais metais BABOR advento kalendorius džiugina mus itin šviesiomis spalvomis bei spindinčiomis aukso detalėmis. Simbolizuodami moksliškai sukurtus ir itin veiksmingus produktus, kurie yra BABOR šerdis, išskyrėme ampulę ir pavertėme ją pagrindiniu elementu, iš kurios atsiveria visas pasaulis.

BABOR KALENDORIUS

BABOR ampulių kalendorius tai itin intensyvus 24 ampulių kursas. Su kiekviena ampule, atkuriamas odos stangrumas, tvirtumas, pastebimai sumažėja smulkios raukšlelės, oda tampa glotni ir švytinti. Po 24 dienų džiaugsitės jaunatvišku odos spindesiu.

Advento kalendoriai sukurti taip, jog sukeltų laukimo bei jaudulio jausmą, lyg kasdien atidarytum dovaną.

BABOR kosmetikos advento kalendorius yra nuostabiausia galimybė su nekantrumu laukti artėjančių švenčių. Kasdien suteikti galimybę atrasti vis ką nors naujo bei be didelių pastangų su kiekviena diena spindėti vis labiau!

Padovanokite 24 dienų kelionę į sveiką ir švytinčią odą:

-25%
WC_Product_Simple
Original price was: 79.90€.Current price is: 59.92€.

O jeigu ieškote subtilesnės ir jaukesnės dovanos, rekomenduojame:

-23%
WC_Product_Simple
Original price was: 54.90€.Current price is: 42.00€.
-20%
WC_Product_Simple
Original price was: 42.90€.Current price is: 34.32€.
-23%
WC_Product_Simple
Original price was: 32.90€.Current price is: 25.33€.
-50%
WC_Product_Simple
Original price was: 29.90€.Current price is: 14.95€.

Daugiau dovanų idėjų rasite mūsų elektroniniame BABOR dovanų kataloge:

BABOR_XMAS kosmetikos rinkiniai

Atrinkome Jums geriausias dovanų idėjas!

PEREITI Į EL.KATAloGĄ