Apsauginės priemonės nuo saulės – atmintinė!

Vasara – bene populiariausias atostogų metas! Pakuojant lagaminą, svarbu nepamiršti ne tik apie drabužius, tačiau ir apie esminę veido odos priežiūrą – būtent todėl, paruošėme Jums atmintinę!

Tobulam poilsiui susikurti, reikalingi keli akcentai:

  •       Gera knyga leidžiant laiką prie baseino ar paplūdimyje
  •       Skrybėlė nuo saulės ir akiniai nuo saulės
  •       Kremas nuo saulės su SPF apsauga
  •       Regeneruojančios priemonės po saulės vonių
  •       Gera nuotaika!

Apsauga nuo saulės yra būtina nepriklausomai, kur keliausite – ar vaikščiosite po senamiestį, paplūdimį, ar tyrinėsite kalnus – saulė būtent atviruose erdvėse, prie jūros yra daug intensyvesnė! Naudojant apsaugines priemones nuo saulės su SPF, išvengsite skausmingo nudegimo ir bei ilgalaikio odos pažeidimo.

Oda viską prisimena

Oda yra gležna ir gana jautri aplinkos veiksniams, tad tinkamai nesaugojant, oda „atsidėkos“  ankstyviu senėjimu ir raukšlėmis. Nereikia nuvertinti saulės spinduliuotės, kuri ženkliai prisideda prie odos senėjimo.

Odos senėjimas ir UV spinduliai

Be gražaus įdegio, saulės spinduliai, deja, taip pat skatina raukšlėjimąsi, odos suglebimą bei hiperpigmentaciją, įskaitant odos vėžį.

Pagrindinis skirtumas tarp UVA ir UVB spinduliai.

  •       UVA spinduliai prasiskverbia giliai į odą ir ten sukelia arba generuoja laisvuosius radikalus, kurie puola odoje esantį kolageną (atsakingas už odos stangrumą).
  •       UVB spinduliai įtakoja odos paviršių, užtikrina, kad oda išliktų įdegusi. Visgi pernelyg didelis UVB spinduliuotės kiekis sukelia odos paraudimą, vadinamą įspėjamuoju „saulės nudegimo“ ženklu. Nors UVB šviesa neprasiskverbia taip giliai į odą kaip UVA, ji sukelia du trečdalius visų odos vėžio atvejų.

Kuris kremas man tinka?

Tinkamas kremas nuo saulės turėtų apsaugoti nuo abiejų – UVA ir UVB spindulių. BABOR Protect Cellular linijoje yra priemonių, kurios papildomai turi ir senėjimą stabdantį efektą. Be to, priemonės ne tik apsaugo odą nuo neigiamos spindulių įtakos, bet ir intensyviai ją maitina, palaiko regeneracijos procesą ir išsaugo jos jaunatviškumą.

Populiariausios apsauginės priemonės nuo saulės:

-40%
WC_Product_Simple
0 out of 5
-44%
WC_Product_Simple
4.00 out of 5

Tinkama priežiūra po saulės vonių

Jau supratome,  kad apsauginės priemonės nuo saulės yra būtinos, tačiau ar žinojote, kad priežiūra po saulės yra ne mažiau svarbi? Tai vienintelis būdas odai atsigauti ir regeneruotis.

Karštomis dienomis mūsų oda greitai išsausėja – prakaituojame ir dėl to prarandame daugiau drėgmės. Vėjas, chloras ir sūrus vanduo irgi prie to prisideda. Rezultatas: dehidratuota oda. 

Deja ne kiekvienas kremas yra tinkamas priežiūrai po saulės. Įprasti kūno losjonai šiuo metu yra per riebūs ir sunkūs. Labiau tinka specialios priemonės po saulės, kurios suteikia pakankamai drėgmės, maitina, vėsina ir ramina odą.

-50%
WC_Product_Simple
0 out of 5

Drėkinamasis purškiamas veido tonikas Thermal Toning Essence – gaivos smūgis po saulės vonių

Po karštų saulės vonių oda tiesiog reikalauja drėgmės ir gaivos – ypač jei buvo saulėje ir nudegė. Drėkinantyss veido tonikai su terminiu Acheno vandeniu nuramins odą ir aprūpins ją maitinančiais ingredientais, kad palaikytų natūralų odos atsinaujinimą.