BABOR DOVANŲ IDĖJOS KALĖDOMS 

IKI KALĖDŲ LIKO: 4 SAVAITĖS

Pasveikinkite savo mylimuosius su artėjančiomis šventėmis. Apsupkite dėmesiu, meile, o BABOR pasirūpins prabangiausia dovana!

BABOR TOP DOVANŲ RINKINIAI:

400866_BABOR_SeaCreation stangrinantis dovanų rinkinys. SeaCreation The Gift Set_2

SeaCreation stangrinantis dovanų rinkinys

Šis dovanų rinkinys tiesiog dvelkia prabanga ir rafinuotumu. Rankomis supakuotas SeaCreation dovanų rinkinys tai itin veikiminga apsaugos nuo visapusio senėjimo ir aplinkos sukeliamo streso priemonė – ypatingoje, aukso dulkėmis žėrinčioje dėžutėje. Rinkinyje slypi veido priežiūros priemonės – kremo ir serumo veidui duetas.
PADOVANOKITE

ReVersive jauninantis veido priežiūros rinkinys. ReVersive The Gift Set_3

ReVersive jauninantis veido priežiūros rinkinys

ReVersive veido priežiūros rinkinys tai su meile supakuota dovanų dėžutė, kurioje slypi prabangus kremo ir serumo duetas. ReVersive linijos priemonių sudėtyje yra intensyvaus poveikio ingredientai, skleidžiantys pudrinį rožės aromatą, suteikia odai glotnumo ir išryškina natūralų odos švytejimą, o baltosios rožes ekstraktas apsaugo nuo oksidacinio streso.
PADOVANOKITE

400865_BABOR_HSR intensyviai stangrinantis dovanų rinkinys JAI. HSR Lifting Gift Set_2

HSR intensyviai stangrinantis dovanų rinkinys

HSR linijos rinkinyje rasite auksinį veido priežiuros duetą – stangrinantį kremą veidui ir paakiams. sugrąžina odai jaunystę: veiksmingai stangrina ir lygina odą, lėtina senėjimo procesus, suformuoja veido kontūrus, matomai sumažina mimikos ir gravitacijos linijas, didina drėgmės lygį odoje bei padeda pasiekti maksimalių rezultatų!
PADOVANOKITE

BABOR dovanos JAM

BABOR dovanos JAM

Kadangi Jūs geriausiai žinote, kokios veido priemonės yra geriausios Jūsų vyrui ar tėčiui, sukūrėme ypatingą pasiūlymą! Perkant bet kuriuos 2 produktus iš BABOR MEN linijos, DOVANŲ – energizuojanti ampulė vyrams! Žemiau pateikiame TOP dovanų idėjas JAM.

Nepamirškite nuolaidos kodo: STEBUKLAS20 !

PADOVANOKITE

GROŽIO DOVANŲ GALERIJA:

Drėkinančios ampulės su hialuronu

AtrasKITE

Dr. BABOR drėkinantis kremas su hialuronu

ATRASKITE

Auksinės ampulės Beauty in a Bottle

AtrasKITE

Prabangiausia platininių ampulių kolekcija

AtrasKITE

Druskos ir cukraus kūno šveitiklis

AtrasKITE

Lūpų dažai On Fire

AtrasKITE

LAIKAS – PATI BRANGIAUSIA DOVANA

BABOR dovanų kuponas

BABOR dovanų kuponas – padovanokite “laiką sau”!

Kai nežinote ką išsirinkti, visada į pagalbą skuba dovanų kuponas. Padovanodami BABOR dovanų kuponą – Jūs padovanojate galimybę stabtelti, ištrūkti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti SPA procedūromis veidui ir kūnui. Žinoma, kad dovanų kuponą, galima bus panaudoti ir internetinėje parduotuvėje.Tai geriausia dovaną net patiems išrankiausiems.
PADOVANOKITE