Kas yra mineralinė pudra?

BABOR_Mineralinė-pudra
Storas makiažo pagrindo ar pudros sluoksnis yra ne itin tinkamas, ypač vasaros metu. Vietoj to renkamės lengvesnės tekstūros makiažo priemones kaip mineralinę pudrą. Pristatome Jums plunksnos lengvumo BABOR birią mineralinę pudrą.

KAS YRA MINERALINĖ PUDRA?

Mineralinė pudra yra biri pudra, pagaminta iš mineralinių pigmentų, kuri lengvai priglunda prie odos it plunksna. Mineralai ne tik suteikia pudrai maloniai lengvą ir švelnią tekstūrą, bet ir prižiūri odą, kad ji neišsausėtų. Be to, mineralai sugeria riebalų perteklių ir turi uždegimus slopinantį poveikį. Būtent todėl mineralinė pudra tinka net pažeistai odai. Dėl patikimo padengimo makiažo pudra užtikrina gražią, tolygią veido spalvą ir leidžia paslėpti smulkius nelygumus bei paraudimus. Priklausomai nuo norimo rezultato, mineralinė veido pudra tinka kaip makiažo pagrindas arba kaip baigiamasis makiažo sluoksnis.

KOKIA YRA MINERALINIŲ PUDRŲ NAUDA?
  • Mineralinę pudrą būtina turėti esant odos spuogeliams, nes ji yra nekomedogeninė ir neužkemša porų.
  • Mineralinė pudra suteikia itin natūralų makiažą ir kartu idealią veido spalvą.
  • Makiažo pudros sudėtyje yra natūralių mineralų, joje nėra sintetinių priedų, kurie sausina ar dirgina odą.
KAS YRA GERA MINERALINĖ PUDRA?

Gera mineralinė pudra aprūpina odą vertingomis mineralinėmis medžiagomis ir kartu suteikia jai nepriekaištingą, natūraliai švytinčią veido spalvą. Jei norite įsitikinti mineralinės pudros makiažo nauda, galite rinktis iš dviejų natūralaus atspalvio pudrų.

BABOR MINERALINĖS PUDROS:
WC_Product_Simple
5.00 out of 5
WC_Product_Simple
0 out of 5
BABOR_Mineralinė pudra su šepetėliu
MINERALINĖS PUDROS PAGRINDO PADENGIMAS: ŠTAI KAIP TAI DAROMA!

Mineralinės pudros pagrindą geriausia tepti pudros šepetėliu arba pudros kempinėle. Rekomenduojame naudoti didesnės apimties “Kabuki” šepetėlį, kuriuo paprastai birią pudrą galima lengvai surinkti ir paskirstyti ant odos.

  1. Atsargiai įmerkite makiažo pagrindo šepetėlį į birią mineralinę pudrą ir švelniai patapšnokite, kad neužteptumėte per daug makiažo pagrindo.
  2. Sukamaisiais judesiais užtepkite pudrą ant veido.
  3. Kruopščiai paskirstykite priemonę ir išsklaidykite pudros šepetėliu.
  4. Jei norite didesnio padengimo, tiesiog užtepkite dar vieną mineralinės pudros sluoksnį.
TARSI SAULĖS NUBUČIUOTI: PAPILDOMAS PATARIMAS ŠILTOMIS DIENOMIS!

Matinė pudra ar skaidri pudra? Jei norite lengvo blizgesio ir natūralaus, ne per daug matinio efekto, rekomenduojame skaidrią pudrą. Tai leidžia greitai ir lengvai atgaivinti makiažą, o dėka minkštos kempinėlės ji puikiai tinka ir keliaujant. Vasariškam švytėjimui ir natūraliai gaiviam, įdegusiam įvaizdžiui sukurti taip pat rekomenduojame kompaktinį bronzantą.

-25%
WC_Product_Simple
Neturime
5.00 out of 5
-25%
WC_Product_Simple
0 out of 5
-25%
WC_Product_Simple
5.00 out of 5
-25%
WC_Product_Simple
0 out of 5