AHA ir BHA šveitikliai su rūgštimis – ką pasirinkti?

Kuris pilingas tinka jums AHA ar BHA

Pastebėjote, kad smulkios linijos ir raukšlelės vis ryškėja, o išsiplėtusios poros neduoda ramybės? O gal tiesiog erzina pigmentinės dėmės? Nesijaudinkite, AHA ir BHA šveitikliai, sukurti puoselėti odos atsinaujinimo procesą, palikdami gaivią ir spindinčią veido odą.

Ką reiškia AHA ir BHA?

Leiskimės į pažinimo kelionę. Jūsų oda natūraliai pašalina negyvas odos ląsteles ir taip vis skatindama atsinaujinimą. Visgi laikui bėgant dėl saulės žalos šis procesas sulėtėja, todėl oda tampa blanki ir pavargusi. To pasekmės gali būti gana liūdnos – nuo sausumo, raukšlelių ir išsiplėtusių porų iki netolygios veido spalvos ir pleiskanojančios odos. Tačiau tam yra stebuklingas sprendimas – AHA arba BHA rūgštys. Šios nuostabios rūgštys gali pašalinti negyvus odos sluoksnius ir atkurti prarastą odos spindesį. AHA yra alfa hidroksi rūgščių mišinys, gaunamas iš natūralių ingredientų, tokių kaip pieno, vyno, citrinos, obuolių ir glikolio rūgštis. Tuo tarpu BHA, beta hidroksi rūgštis, ne kas kita, kaip garsioji salicilo rūgštis. Patepus ant odos, šios nuostabios rūgštys švelniai ir tiksliai atskiria viršutinį raginį sluoksnį, stimuliuodamos odos ląsteles atsinaujinti ir regeneruotis, o taip atgaivina ir atjaunina Jus!

AHA ir BHA šveitiklis su rūgštimi – kuo ypatingas?

Mūsų kruopščiai atrinktos AHA ir BHA rūgštys efektyviai sumažina smulkias linijas, raukšles ir stangrina odą. Šios stebuklingos rūgštys giliai maitina ir drėkina odą, pagerina veido spalvą ir sugrąžina jaunatvišką spindesį.

Kuris pilingas tinka jums AHA ar BHA

DOCTOR BABOR PRO AHA rūgšties valymo losjonas

Mėgaukitės prabangiu „trys viename“ valymo, šveitimo ir tonizavimo Dr. BABOR AHA losjonu, kuris sukurtas taip, kad patenkintų sausos ir dehidratuotos odos poreikius. Sudėtingas pieno rūgšties, fitosalstos komplekso ir beta gliukanų mišinys yra tikras ingredientų perlas odos priežiūros srityje, o ypatingai – AHA rūgšties valomajame losjone. Ši novatoriška formulė kruopščiai valo, nušveičia ir tonizuoja, todėl veido oda tampa ypatingai skaisti. BABOR valomasis losjonas yra ne tik švelnus Jūsų odai, bet ir daro stebuklus, naudodamas natūralias aktyviąsias medžiagas, kurios intensyviai valo odą, nepalikdamas jos išdžiūvusios ir išsausėjusios – ji taps švelnesnė, lygesnė ir atgaivinta jau po vieno naudojimo. Naudodami nuosekliai, pastebėsite nepaprastą pasikeitimą, nes Jūsų oda taps gaivesnė, tolygesnė ir spindės jaunatvišku spindesiu.

ATRASKITE >
Kuris pilingas tinka jums AHA ar BHA

DOCTOR BABOR PRO BHA rūgštinis valymo gelis

Dr. BABOR PRO BHA rūgštinis valomasis gelis – tai nuostabi priemonė sukurta mišriai, riebiai ir nešvariai odai. Praturtintas išskirtiniu beta hidroksi rūgšties, salicilo rūgšties ir cinko PCA mišiniu, šis išskirtinis valomasis gelis, kurio pH balansas yra 4,0, švelniai valo, šveičia ir tonizuoja odą, užtikrindamas spindinčią ir gaivią veido spalvą. Dėl savo stiprių šveičiamųjų savybių šis valomasis gelis pašalina negyvas ląsteles, suteikia odai gyvybingumo. Švelnios aktyviosios medžiagos kruopščiai valo odą, išlaikydamas jos natūralius aliejus. Jau po pirmo Dr. BABOR PRO BHA gelio naudojimo, oda atrodys gaivesnė, skaistesnė ir gyvybingesnė, o su kiekvienu naudojimu pastebėsite vis tolygesnę veido spalvą.

ATRASKITE >

Prieš ir po

Abu produktus galite naudoti kasdien iki 4 savaičių, kad atskleistumėte natūralų odos švytėjimą. Po to, leiskite savo odai 6–8 savaites pailsėti, prieš vėl pasinerdami į šią rūgštinę rutiną. Šiuo laikotarpiu svarbu apsaugoti odą nuo tiesioginių UV spindulių, todėl nepamirškite į savo kasdienę priežiūrą įtraukti maitinančios apsaugos nuo saulės. Siekdami geriausių rezultatų, gydymo metu arba po jo nenaudokite jokių kitų pilingų ar AHA produktų.

ATRASKITE >

Paprastas ir nesudėtingas – Dr. BABOR PRO AHA naktinis šveitiklis

Išskirtinis šveičiamasis gelis, praturtintas glikolio rūgšties ir peptidų galia, daro stebuklus odai, kol Jūs mėgaujatės grožio poilsiu. Dėl biomimetinių peptidų technologijos ir intensyvaus AHA veikimo skatinamas natūralus odos šveitimo procesas, o negyvos ląstelės pašalinamos be vargo, atskleidžiant spindinčią, tolygią veido spalvą, kuria negalite nesižavėti. Naudojimas: norėdami pasiekti optimalų rezultatą, 1–2 kartus per savaitę vakare po prausimosi produktą tepkite ant veido, kaklo ir dekoltė srities. Kai panersite į ramų miegą, stiprūs ingredientai tikslingai veiks ant odos, o pabudus ji atrodys gyvybinga bei gaivi.  Ryte, kaip įprastai nuvalykite odą ir mėgaukitės švelnia, elastinga oda. Nepamirškite vengti akių srities ir nenaudoti kitų produktų. Su DOCTOR BABOR Pro AHA peeling overnight patirsite didžiausią prabangą – nepriekaištingą, spindinčią odą.

Galimos odos reakcijos nuo AHA IR BHA rūgščių

Švelnus dilgčiojimo pojūtis, kurį gali lydėti šiluma ir nedidelis paraudimas, sausumas ir įtemptos odos pojūtis – tačiau neišsigąskite, visos šios reakcijos yra būdingos šios rūšies šveitikliams. Būkite tikri, šie poveikiai yra trumpalaikiai ir greitai išnyks. Reikėtų pažymėti, kad žmonėms, kurių oda yra nešvari (kamuoja spuogai), simptomai iš pradžių gali pablogėti, tačiau tai tik rodo gydymo veiksmingumą sprendžiant pagrindines problemas.

Daugiau Dr. BABOR priemonių su AHA ir BHA rūgštimis: