Geriausia grožio paslaptis: ampulės

BABOR_Ampules
Atkurkite savo odą naudodami galingas grožio ampules, tinkamas kiekvienam odos tipui.

Ampulėse, sukurtose taip, kad į odą patektų galingų veikliųjų medžiagų, yra labai koncentruotų, aukštųjų technologijų ir didelės dozės veikliųjų medžiagų, todėl rezultatas pasiekiamas per kelias sekundes. BABOR ampulės išpildys visus Jūsų odos priežiūros poreikius. HYDRATE intensyviai drėkina ir maitina odą, o LIFT & FIRM stangrina ir tonizuoja odą. REPAIR regeneruoja odos ląsteles ir atjaunina, o SOS nuramina ir suteikia skubią pagalbą jautrioms odoms – mažina raudonį, jautrumą bei odos sudirgimus. Patikėkite mums Jūsų odos poreikius!

BABOR_Ampulės tekstūra
KAS YRA AMPULĖS?

7 vienkartiniai ingredientų koncentratai – tai didžiausios koncentracijos veikliųjų medžiagų ampulės, kurios maitina ir suteikia odai energijos, bei reikalingų vitaminų. Mūsų itin stiprūs serumai – tai puikus 7 dienų grožio puoselėtojas, skirtas maksimaliems odos rezultatams pasiekti. Kiekvienoje ampulėje yra 2 ml aktyvaus koncentrato. Sudedamosios dalys preciziškai paskirstytos vienam grožio ritualui veido, kaklo ir dekoltė sričiai. BABOR kosmetologų rekomendacija: ampulę supurtykite ir atidarykite tik prieš pat naudojimą, kadangi po sąlyčio su oru serumas gali netekti savo savybių.

KAIP GALIU JAS NAUDOTI SAVO ODOS PRIEŽIŪROS RUTINOJE?

Kiekviena ampulė yra sukurta konkrečiai odos problemai spręsti ir gali būti įtraukta į grožio rutiną, siekiant atkurti odos būklę arba išspręsti odos problemas. Ampules galite įtraukti į kasdienę odos priežiūrą vietoje veido serumo. Rezultatams sustiprinti, vėliau rekomenduojama naudoti įprastą veido kremą.

KAIP TEISINGAI ATIDARYTI STIKLINĘ AMPULĘ?

Kosmetine servetėle arba ampulės atidarytuvu nulaužkite stiklinę ampulę ties kakleliu (pažymėtu spalvotu žiedu). Ampulėje esantį koncentratą švelniai paskirstykite ant veido, kaklo ir dekoltė srities ryte arba vakare ant švariai nuvalytos odos. Koncentratui pilnai susigėrus, ant veido odos paskirstykite kremą.

Atraskite Jums labiausiai tinkančias ampules

WC_Product_Simple
5.00 out of 5
-35%
WC_Product_Simple
0 out of 5
-47%
WC_Product_Simple
0 out of 5
-35%
WC_Product_Simple
0 out of 5

Rekomenduojame pasilepinti veido procedūra su BABOR ampulėmis

-20%
WC_Product_Simple
0 out of 5
Ši išskirtinė BABOR procedūra, skirta dehidratuotai, išsausėjusiai ir elastingumą praradusiai odai, poveikiu prilygstanti grožio injekcijoms.

Ampulėje esantys aktyvieji ingredientai, dėka smulkiųjų molekulių, maksimaliai greitai įsigeria į odą ir užtikrina iškart juntamus bei matomus procedūros rezultatus. Po procedūros oda tampa gaivesnė, lygesnė, sumažėja sausumo raukšlelės, sugrąžinamas odos elastingumas bei stangrumas. Naudojamas itin didelis kiekis ir koncentracija ampulių koncentratų pagal odos būklę. Pagyvėja veido spalva, oda pridrėkinama, suaktyvinami regeneraciniai procesai. Rezultatas matomas iškart po procedūros. Rekomenduojame prieš procedūrą atlikti veido valymą.

BABOR_LIFT_EXPRESS
BABOR_Ampules tekstura
BABOR_hydra ampules