BABOR makiažo priemonės – pasitinka stebuklingus veikliuosius ingredientus

BABOR_Makiažo pagrindas

Laikydamiesi savo šūkio “ASK FOR MORE”, mūsų patyrę odos priežiūros mokslinių tyrimų ekspertai sukūrė naują makiažo liniją.

Rezultatas: DAUGIAU galios, DAUGIAU naudos, DAUGIAU kokybiškų makiažo priemonių – revoliucinė dekoratyvinė kolekcija, kuri suteikia daugiau! Ją sudaro novatoriški produktai, kuriuose susilieja odos priežiūra ir makiažas.

Be daugybės naujų, inovatyvių produktų, patobulintos yra ir dabartinės formulės. Mūsų akių šešėlių “Quattro”, pieštukų ir lūpų blizgių dabar galima rasti dar daugiau spalvų. Skaistalai, bronzantai ir ryškinamoji pudra yra kompaktinės, aksominio švelnumo tekstūros, bei sekant naujausias tendencijas – madingų atspalvių.

BABOR_Makiažo pagrindai su ampulėje esančiais ingredientais

REVOLIUCINIS

Mūsų naujieji makiažo pagrindai sujungia intensyvią priežiūrą ir veiksmingumą, kad veido oda būtų visiškai nepriekaištinga. Jų sudėtyje yra galingų aktyviųjų ingredientų iš mūsų garsiųjų ampulėse esančių koncentratų, kurie atitinka odos matiškumo, drėkinimo ir raukšlių mažinimo poreikius. Puiki odos priežiūros ir makiažo priemonių sąjunga.
MAKIAŽO PAGRINDAI

TOBULAS UŽBAIGIMAS

BABOR pudrose ir skaistaluose veiksmingumas taip pat suderinamas su odos priežiūra! Nuo šiol galite atrasti unikalių modernių produktų, įvairių spalvų ir išskirtinių tekstūrų. Nepriklausomai, ar ieškote subtilios pudros ar spindinčio grožio akcento, aišku viena: visi Jūsų grožio norai bus išpildyti!

BABOR_Makiažo pagrindai

BŪKITE PRIBLOŠKIANTYS

Jūsų tikslas sukurti tobulai paryškintus antakius, ekstravagantišką, šaltą ar dūminį akių makiažą, su mūsų naujuoju įmantriuoju akių makiažo asortimentu Jūs garantuotai pakerėsite aplinkinius! Pasiruoškite išbandyti daugybę grožio priemonių, kurių pagalba Jūsų akys atrodyti itin žavingai: atraskite mūsų skystus akių pieštukus ir naująsias akių šešėlių paletes.
akių makiažas

UNIKALUS ĮVAIZDIS SU BLAKSTIENŲ TUŠU

Norite dėmesį prikaustančių ir išraiškingų akių? Su penkiomis naujomis BABOR blakstienų tušų priemonėmis – ne problema! Raktiniai žodžiai: apimtis, ilgis, natūralumas, praturtinta veikliosiomis medžiagomis sudėtis. O dabar padirbėkime blakstienų tušo šepetėliu! Eksperto patarimas: Sluoksniavimas leidžia sustiprinti akių žvilgsnį nuo kasdieninio iki prašmatnaus įvaizdžio.
BLAKSTIENŲ TUŠAI

BABOR_Blakstienų tušai
BABOR_Lūpų dažai

ŽAVIOSIOS LŪPOS

Lūpų dažai papildo bet kokį makiažą ir suteikia daugiau jausmingumo. Mūsų naujoje lūpų kolekcijoje yra puikių makiažo priemonių – nuo lūpų dažų ir lūpų pieštuko iki lūpų blizgio ir koreguojamojo pieštuko. Visi produktai išsiskiria įspūdingu blizgiu arba matiniu paviršiumi. Tuo pačiu metu jie suteikia lūpoms maitinamąją priežiūrą. Viso gero, suskeldėjusios lūpos!
LŪPŲ DAŽAI

TVARUMO FILOSOFIJA

BABOR privalomas tvarumo elementas: visoms makiažo priemonėms ir toliau nėra naudojamos išorinės celofaninės pakuotės, todėl bendras plastiko sunaudojimas sumažėjo 419 kg! Ar esate pasiruošę naujai grožio patirčiai?

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA